تاثیر لینک سازی و لینک بیلدینگ در سئو

به نقل از LinkGostar.Com؛ شاید شما هم بارها و بارها با جمله “محتوا پادشاه است” روبرو شده باشید؟ اما آیا به آن اعتقادی دارید ؟ در مفید بودن محتوای خوب شکی نیست و هیچ روشی مانند تولید محتوای با کیفیت نمی‌تواند در آینده کلی یک سایت موثر باشد اما جمله محتوا پادشاه است واقعاً دور از حقیقت بوده و نمی‌تواند افزایش بازدید سایت شما را تضمین کند.

زمانی که بفهمید که در هر ۱ دقیقه، ۲.۴ میلیون جست و جو در گوگل انجام می‌شود، آن موقع است که به اهمیت آموزش سئو (SEO) و بازاریابی موتورهای جست و جو (SEM) پی می‌برید!
در عصری که ما زندگی می‌کنیم، برای پیدا کردن پاسخ بسیاری از سوال‌ها و نیازهایمان به گوگل مراجعه می‌کنیم؛ مشتریان هم همین طور!

آن‌ها به احتمال زیاد ممکن است که برای یافتن کالایی (یا خدماتی) که ارائه می‌دهیم، در گوگل جست و جو کنند و چه بهتر که اگر بخواهند به جای رقیبمان، وارد وب‌سایت ما بشوند!

در این دسته از مقالات Modir TV قصد داریم تا شما را با سئو و به طور کلی بازاریابی موتورهای جست و جو (گوگل) آشنا کنیم. از تعاریف پایه و ابتدائی بگیرید، تا آموزش کامل سئو (SEO)، تبلیغات گوگلی (Google AdWords) و…
توصیه می کنیم برای شروع یادگیری، مقاله “سئو چیست؟” زیر را مطالعه کنید:

http://modir.tv/what-is-seo

این موضوع را مدیران سایت‌هایی تجربه کرده‌اند که مدت زیادی است در حال تولید محتوای با کیفیت هستند اما هیچ بازخورد قابل توجهی دریافت نکرده‌اند از طرف دیگر سایت‌های بزرگ و معروف به راحتی با کپی کردن محتوای آنها در صدر نتایج مرتبط به آن محتوا قرار می‌گیرند ! هرچند ریشه این مشکل در موارد زیادی نهفته است اما مشخصاً می‌توان نتیجه گیری کرد که محتوا به تنهایی ، شاید فقط یک سرباز معمولی باشد.

موتورهای جستجو از جلمه گوگل برای رتبه‌بندی سایت‌ها از الگوریتم‌های پیچیده‌ای استفاده می‌کنند اما در نهایت داشتن بک لینک‌های با کیفیت حرف اول را خواهند زد. اگر قرار باشد بین محتوا و بک لینک یک نبرد انجام بگیرد مطمئناً بک لینک شانس بیشتری برای پادشاه بودن دارد ! نظر شما چیست؟

برای روشن تر شدن اهمیت بک لینک در سئو فرض کنید شما در یک جلسه ی کاری صحبتی می کنید و ۱۰ نفر حرفتان را تایید می کند. بعد از شما شخصی دیگر شروع به صحبت می کند و ۴ نفر حرفش را تایید می کنند. حال اطرافیانتان ارزش حرف کدامتان را بیشتر می داند؟ قطعا شما! بک لینک هم همین طور است ، وقتی یک وب سایت ، لینک شما را در صفحه اش قرار می دهد ، این کار به معنی تایید حرف شما و وب سایت شماست ، یعنی بک لینک بیشتر برابر است با تایید بیشتر از وب سایت های بیشتر.

در مقالات بعدی سعی میکنیم روش‌های انتخاب بهترین سایت برای خرید بک لینک را برای شما عزیزان توضیح دهیم:

بک لینک چیست و چه اهمیتی در سئو دارد؟نظر خود را بیان کنید