راهنمای سفر نوروزی به کیش و قشم

اگر هنوز برای تعطیلات نوروزی بلیط هواپیما تهیه نکرده اید، بهتر است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. یکی از مقاصد گردشگری بسیار محبوب در تعطیلات نوروز جزیره زیبای کیش و همینطور قشم است. برای سفر به کیش می توانید بلیط هواپیما کیش تهیه کنید و تعطیلات نوروزی را با خانواده در کنار آب های نیلگون خلیج فارس سپری کنید. در مقاله ی راهنمای سفر نوروزی به کیش و قشم به بررسی چند جاذبه ی گردشگری مهم در کیش خواهیم پرداخت. با مستربلیط همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما کیش

اگر در نوروز قصد سفر به کیش را دارید، بهتر است زودتر به فکر خرید بلیط هواپیما باشید. به عنوان مثال اگر می خواهید بلیط هواپیما تهران کیش و یا بلیط هواپیما کیش تهران تهیه کنید، بهتر است از سایت های فروش بلیط هواپیما مانند مستربلیط استفاده کنید و از حداقل یک ماه قبل برنامه ی سفر خود را مشخص و بلیط هواپیما کیش شیراز خود را تهیه کنید. کیش و قشم از مقاصد تفریحی بسیار پر تردد در نوروز هستند و اگر دیر اقدام کنید ممکن هست موفق به خرید بلیط هواپیما کیش اصفهان نشوید.

سفر به جزیره کیش

اسکله ی تفریحی کیش

این اسکله در سواحل خلیج فارس قرار دارد و عرشه ای چوبی دارد. وقتی روی آن ایستاده اید آب های نیلگون خلیج فارس روبروی شماست و می توانید این اسکله را برای قدم زدن و گذران وقت با خانواده و دوستانتان انتخاب کنید. این اسکله تفریحی توسط متخصصان ایرانی ساخته شده است و چیزی حدود ۴۳۷ متر طول دارد. اگر به کیش رفتید حتما از این اسکله دیدن خواهید کرد.

جزیره هندورابی

مساحت جزیره هندورابی حدودا ۲۳ کیلومتر است. این جزیره ساحل شنی و بسیار زیبایی دارد. توجه داشته باشید که هندورابی تقریبا خالی از سکنه است ولی سالانه هزاران ایرانی برای دیدن این جزیره ی اسرارآمیز به آنجا سفر می کنند.

ساحل مرجان کیش

زلال ترین آب های خلیج فارس در ساحل مرجان قابل رویت است. اگر بلیط هواپیما کیش مشهد خود را تهیه کرده باشید، حتما تصمیم دارید تا سری به ساحل مرجان بزنید. در این ساحل آلاچیق های بسیار زیادی به صورت پراکنده در کنار هم دیده می شوند. در ساحل مرجان کیش می توانید رویاترین طلوع خورشید را به نظاره بنشینید و از بودن کنار دوستان و عزیزانتان لذت ببرید.

آب های نیلگون خلیج فارس

پارک ساحلی میرمهنا

ساحل میرمهنا محلی برای دوست داران ماهی گیری است. در فصل های مجاز، ماهی گیری در این بخش آزاد است اما باید توجه داشته باشید که شنا کردن در این بخش به طور کل ممنوع می باشد. در کنار ساحال میرمهنا، آلاچیق های بسیار زیادی برای اسکان مهمانان وجود دارند که در کنار آنها امکانات زیادی وجود دارد. از کافه ها و چای خانه ها گرفته تا زمین بازی کودکان و فضای دوچرخه سواری.

کیش همیشه یکی از پر تردد ترین مقاصد گردشگری ایران بوده است. در نوروز تعداد بسیار بیشتری از گردشگران برای استراحت و تفریح با خانواده به کیش سفر می کنند. به همین دلیل بهتر است اگر تصمیم دارید تعطیلات نوروزی و یا تابستانی را در کیش بگذرانید، هر چه سریعتر بلیط هواپیما کیش تبریز خود را تهیه کنید و برای سفر خود برنامه ریزی انجام دهید.

در دنیا اتوبوس های بسیار زیادی وجود دارد که با فناوری های روز دنیا در حال پیشرفت هستند و کمک بسیار زیادی در صنعت حمل و نقل عمومی و بین راهی کرده اند. در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از پیشرفته ترین اتوبوس های دنیا آشنا کنیم که با این اتوبوس این توانایی را خواهید داشت اتومبیل شخصی خود را نیز همراه با خود داشته باشید.

یکی از شرکت های اتوبوس سازی دنیا که تابعیت آلمانی دارد تا به حال محصولات خوبی را در صنعت اتوبوسرانی در زمینه اتوبوس های لوکس و تفریی ارائه داده است. این مدل از این شرکتی که قصد داریم به شما معرفی کنیم توانایی این را دارد که ماشین یا اتومبیل شما را نیز حمل نماید.نظر خود را بیان کنید