نوروز ۹۸ چه توری را انتخاب کنیم؟

بالی یکی از بهترین مناطق برای داشتن سفری خاطره‎انگیز و جالب محسوب می­شود. این منطقه در بزرگترین کشور مسلمان جهان یعنی اندونزی قرار گرفته است که هندوها ساکن آن می­باشند. بالی به جزیره خدایان معروف گردیده و دو اقیانوس هند و آرام را به یکدیگر متصل کرده است به همین دلیل هرلحظه در این کشور دارای آب و هوای متغییری است. اگر هنوز برای تعطیلات نوروز خود برنامه ای ندارید، تور بالی نوروز ۹۸ را در ذهن داشته باشید. در ادامه یادداشت نوروز ۹۸ چه توری را انتخاب کنیم؟ با ما همراه باشید.

در سال­های اخیر به علت جاذبه­های گردشگری این منطقه افراد زیادی از دو کشور استرالیا و اروپا به آن مهاجرت کرده اند. دنپازا بزرگترین شهر این جزیره با چهارصد هزار نفر جمعیت است. جزیره بالی دارای رسوم و سنت منحصر به فردی است که در زمان فستیوال‎هایش برای گردشگران به نمایش گذاشته می­شود.

تور گوآ نوروز 98

یکی از زیباترین مکان­های دیدنی بالی موزه آن است که دارای حکاکی­های خاص، عروسک­های خیمه شب بازی، ظروف سفالی متفاوت و منحصر به فرد و بسیاری دیدنی­های دیگر است. از دیگر جاذبه­ های گردشگری در این منطقه می­توان به معبد مادر که قدیمی­ترین معبد هندوها و در واقع بزرگترین معبد نیز در بالی می­باشد اشاره کرد. سواحل نوزا دوآ جهانی لوکس و مدرن است که از دنیای روستایی بالی فاصله می­گیرد و از نظر زیبایی در مرتبه پنجم جهان قرار می­گیرد. اوبد و آتشفشان کینتامانی از دیگر جاذبه­هایی است که بالی در خود جای داده و آن را به یکی از دیدنی­ترین و زیباترین مکان­ها برای دیدن گردشگران تبدیل کرده است.

گوآ یکی از شهرهای دوست داشتنی در کشور هند است. این شهر با فرهنگی نیمه هندی نیمه پرتغالی یک مقصد گردشگری کامل است؛ سواحل چشم نواز شنی با غذای دریای، تفریحات آبی و آرامش کم نظیر، تور گوآ نوروز ۹۸ را به یکی از بهترین انتخاب ها برای گذران تعطیلات نوروز تبدیل کرده است.

تور بالی نوروز 98

پاتایا بهشتی برای همه افراد است چرا که انواع و اقسام جاذبه­های گردشگری برای تمامی افراد را در بر می­گیرد. با سفر به پاتایا می­توانید تجربه ای بی نظیر از گشت و گذار در سواحل دریایی را برای خود رقم بزنید. این شهر ساحلی کوچک که در سواحل شرقی تایلند واقع شده است به یکی از پربازدیدترین مناطق این کشور تبدیل شده است.

پوکت یکی از افسانه­ای ترین مناطق توریستی جهان است که در جنوب غربی تایلند قرار گرفته است .این شهر تمام ویژگی­های لازم برای مسافرت و تفریح را دارد. تور پوکت نوروز ۹۸ به همه ی گردشگران با همه نوع سلیقه پیشنهاد می شود. سواحل پوکت ترکیبی از خلیج شنی، برآمدگی­های سنگی و پرتگا­ه ­های عظیم آهکی‎ست که به جذابیت آن چندین برابر افزوده است. از جمله جاذبه­ های توریستی پوکت می‎توان به منطقه گردشگری فانگ نگا بای اشاره کرد که در آن می­توان با قایق به گردش در دریای فانگ نگا بای پرداخت که در آن میمون­ها و مرغ­های دریایی بدون توجه به دنیای بیرون در داخل آن زندگی می­کنند. از دیگر جاذبه­های این منطقه جزیره زیبای باند پوکت و روستای koh panyee است که بر روی آب بنا شده و در کنار صخره بزرگی واقع شده است.

 نظر خود را بیان کنید