با جاذبه های گردشگری تایلند بیشتر آشنا شوید!

یکی  از کشورهای اسیایی محبوب بین گردشگران کشور تایلند است. این کشور در واقع به دلیل برخورداری از جاذبه های طبیعی فراوان خود و سواحل متعدد و تفریحات ابی فراوانش محبوب شده است. اب و هوای این کشور اغلب خشک و بارانی است که باران های یا نم نم و یا به صورت رگباری و کوتاه مدت هستند. در این نوشته چندتا از دیدنی های گردشگری تایلند را به شما معرفی می کنیم!

جاذبه های گردشگری

کاخ بزرگ

کاخ بزرگ در شمالی ترین شهر کشور تایلند قرار دارد. این بنای تجاری کهن نمایانگر تاریخ و اقتصاد این مرز و بوم در زمان های قدیم است که بازدید از ان خالی از لطف نیست. بسیاری از گردشگرانی که به تایلند سفر میکنند بازدید از این کاخ عظیم را در اولویت بازدیدهای خود قرار میدهند.

کوه وی اینتانون

پس از بازدید از کاخ بزرگ میتوانید به تماشای بلندترین کوه تایلند بروید. کوه وی اینتانون در استان چیانگ مای قرار دارد که ارتفاع ان از ۸۰۰ متر تا ۲۵۶۵ متر قابل تغییر است. در واقع عمده ی تغییرات اب و هوایی این کشور مدیون به کوه وی اینتانون است.

بازار

برای خرید و گشت و گذار بین غرفه های سنتی و صنایع دستی این کشور بهتر است تا به بازار بزرگ تایلند بروید. در این بازار میتوانید انواع و اقسام سوغاتی های مربوط به این کشور را بیابید. هم چنین در برخی از غرفه های این بازار میتوانید محصولات مد روز را نیز بیابید.

پوکت

جزایر پوکت یکی از محبوب ترین جزایر کشور تایلند محسوب میشود. این جزایر با برخورداری از سوال زیبا و تفریحات عمده ی ابی به عنوان محبوبت ترین مقصد گردشگری این کشور محسوب میشود. در این جزیره میتوانید جاذبه های گردشگری دیگری همچون مجسمه ی بودای بزرگف خلیج ها و جزایر جیمز باند را مشاهده کنید. تور پوکت از محبوب ترین تورهای مربوط به کشور تایلند است.

بانکوک

بانکوک پایتخت کشور تایلند است که علاوه بر جاذبه های تاریخی متعدد و موزه های متنوعی که در این شهر وجود دارد میتوانید عمده ی جذابیت این شهر را این قسمت اختصاص دهید که در این شهر زندگی مدرنیته همراه با زندگی سنتی مردم بانکوک ترکیب شده است.

پاتایا

شهر جذاب دیگر کشور تایلند شهر پاتایا است که در نزدیکی بانکوک قرار دارد. در این شهر انواع و اقسام تفریحات برای هر نوع سلیقه ای وجود دارد. تماشای بازار روی اب این شهر، بازدید از کوه بودا همراه با معبدی که در نزدیکی ان قرار دارد، لذت بردن از تفریحات ابی و بازدید از جزیره ی مرجانی همه و همه میتوانند برای شما تجربه ی یک سفر بی نظیر را فراهم بیاورند. اگر میخواهید نمایی ویژه و مخصوص از شهر داشته باشید به بام پاتایا بروید و بهترین عکس ها را از سواحل و چراغانی شهر ثبت کنید. با اینکه این منطقه اغلب پر از گردشگر میشود اما با اینحال میتوانید مکانی خلوت برای خود پیدا کنید.نظر خود را بیان کنید